Cennik

Cennik

Rejestrując się każdy otrzymuje od nas powitalny PREZENT w postaci
20 DARMOWYCH WIZYT!

ZAINWESTUJ W SWÓJ SUKCES

Popularną i powszechnie stosowaną formą rozliczeń w przypadku tzw. e – usług jest opłata abonamentowa. Co jednak dzieje się z zainwestowanymi w abonament środkami, kiedy pacjenci nie pojawiają się na wyznaczonej wizycie lub kiedy lekarz wyjeżdża na urlop i z aplikacji nie korzysta? Niestety najczęściej poniesione przez Państwa koszty przepadają.

Mając powyższe na uwadze, chcielibyśmy zaproponować Państwu innowacyjny system cennikowy, zgodnie z którym płacicie Państwo wtedy, kiedy z aplikacji rzeczywiście korzystacie.

Rejestracja i zapisanie się pacjenta na wizytę nie daje jednoznacznej pewności, że Pacjent na tej wizycie się pojawi. Wychodząc z tego założenia, przyjętą przez nas systemową jednostką rozliczeniową są WIZYTY.

Kupować wizyty możecie Państwo zgodnie z proponowanymi przez nas pakietami lub
w dowolnej ilości zgodnej z Państwa aktualnym zapotrzebowaniem. Koszt, jaki ponosicie Państwo za jedną wizytę uzależniony jest od jednorazowo wykupionej ich ilości.

Po dokonaniu bezpłatnej rejestracji Państwa konto od razu zostanie zasilone liczbą 20 DARMOWYCH WIZYT, jakie otrzymują Państwo od nas w ramach PREZENTU NA START.


Co to dokładnie oznacza?

Jeśli zdecydujecie się Państwo wykupić jednorazowo pakiet 100 wizyt, wtedy za każdą wizytę płacicie Państwo 0,24 zł/wizyta netto. Co za cały pakiet daje łącznie JEDYNIE 23,90 zł netto.

Jeśli przyjmujecie Państwo więcej pacjentów
i wykupicie pakiet 1000 wizyt, wtedy za jedną wizytę płacicie Państwo TYLKO 0,19 zł/wizyta netto.

Jeśli natomiast chcą Państwo doładować konto ilością niepokrywającą się z pakietami, wówczas jednostkowa cena za wizytę wynosi 0,29 zł/wizyta netto.

Co się dzieje z wykupionymi wizytami?

Po doładowaniu konta użytkownika, wybrana i opłacona liczba wizyt jest widoczna w Państwa panelu użytkownika po zalogowaniu do aplikacji.
Wizyty z Państwa konta są zdejmowane wtedy, kiedy wykonacie w systemie czynność potwierdzającą zakończenie i zamknięcie wizyty lub badania.

Dlaczego nasz sposób rozliczeń jest korzystny?

Dlatego, że macie Państwo pełną kontrolę nad swoimi finansami i płacicie za dostęp do aplikacji tylko wtedy, kiedy z niej korzystacie. Jeśli jesteście na urlopie i nie korzystacie z programu, to za niego nie płacicie,
Wykupione wcześniej wizyty nie przepadają i nie mają też terminu ważności, dzięki czemu możecie je Państwo wykorzystać w dowolnym momencie.

Proponowane pakiety doładowań:

100 WIZYT

23,90 PLN
  • 100 WIZYT = 0,24 PLN/WIZYTA*
kupuję

500 WIZYT

104,90 PLN
  • 500 WIZYT = 0,21 PLN/WIZYTA*
kupuję

1000 WIZYT

189,90 PLN
  • 1000 WIZYT = 0,19 PLN/WIZYTA*
kupuję

*podane ceny są cenami netto

PRZYKŁAD:

Jeśli prowadzicie Państwo jednoosobową prywatną praktykę i przyjmujecie 100 pacjentów w ciągu miesiąca to miesięczny koszt korzystania
z aplikacji to jedyne 23,90 zł.