Kontakt

Wymagania techniczne i pytania Klientów

Korzystanie z aplikacji e-GabinetLekarski.pl nie wymaga od Państwa instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.
Ponadto nasze oprogramowanie ma minimalne wymagania sprzętowe.
Praca w e-GabinetLekarski.pl odbywa się w przeglądarce internetowej, zatem jedynym niezbędnym wymogiem jest dostęp do internetu.

Opiekun marki

Monika Gorochowicz

(+48) 534 653 152

monika.gorochowicz@e-gabinetlekarski.pl

www.e-gabinetlekarski.pl

 

Wsparcie techniczne

(+48) 534 653 297

pomoc.techniczna@e-gabinetlekarski.pl

 

FAQ

W jaki sposób można przetestować wersję demo aplikacji e-GabinetLekraski.pl?

Aplikacja e-GabietLekraski.pl nie posiada wersji demo. Po zarejestrowaniu się do aplikacji mają Państwo od razu dostęp do wszystkich zasobów i funkcjonalności programu. Otrzymują Państwo jednocześnie Pakiet 20 darmowych wizyt na start, w ramach którego możliwe jest testowanie programu i jego możliwości. Jeśli po wykorzystaniu 20 darmowych wizyt zdecydują się Państwo na dalszą pracę w aplikacji, należy wtedy zasilić konto jednym z proponowanych pakietów wizyt. Jeśli jednak po okresie testowym nie będą Państwo zainteresowani dalszą współpracą, wystarczy nam to zgłosić i zakończyć korzystanie z aplikacji.

Co w sytuacji, gdy po wykorzystaniu 20 darmowych wizyt nie chcę już dalej korzystać z aplikacji?

Jeśli po okresie próbnym nie będą Państwo zainteresowani dalszą pracą w aplikacji, wystarczy przestać z niej korzystać i poinformować nas o tym.

Podoba mi się aplikacja, ale brakuje funkcjonalności, która byłaby wyjątkowo przydatna w moim gabinecie. Czy coś można z tym zrobić?

Potrzeby każdego Klienta są dla nas ważne, dlatego staramy się dostosowywać aplikację do Państwa indywidualnych preferencji. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych funkcji w aplikacji, lub też macie Państwo inne uwagi, prosimy o kontakt, a na pewno uda nam się sprostać wymaganiom.

Na czym dokładnie polega system rozliczania za korzystanie z aplikacji?

Przyjętą przez nas walutą systemową są wizyty. Konto mogą Państwo zasilić jednym z trzech proponowanych przez nas pakietów wizyt. Jednostkowy koszt wizyty uzależniony jest od jednorazowo wykupionej ich ilości, tj. im wyższy pakiet, tym koszt za jedną wizytę jest niższy. Pojedyncza wizyta z Państwa konta jest pobierana przez system wtedy, gdy zostanie wykonana jako pierwsza jedna z trzech czynności: zamknięcie wizyty, wygenerowanie rachunku oraz wygenerowanie opisu. Niezależnie, która z tych czynności zostanie wykonana pierwsza, system pobierze opłatę z konta tylko raz.

Zamknąłem wizytę i wygenerowałem jej opis, po czym spostrzegłem w nim błąd. Otworzyłem ponownie wizytę, edytowałem opis i go wygenerowałem. Dlaczego, mimo to, że była to ta sama wizyta jednego pacjenta, system po raz drugi pobrał 1 wizytę z mojego konta?

Wizyta z konta Użytkownika pobierana jest w momencie, gdy jako pierwszą wykona jedną z trzech czynności: zamknięcie wizyty, wygenerowanie opisu oraz wygenerowanie rachunku. Po wykonaniu jednej z tych akcji system uznaje wizytę za zakończoną. Ponowne otwarcie wizyty w celu naniesienie jakichkolwiek zmian traktowane jest przez system, jako otwarcie nowej wizyty.

Zalogowałem się do aplikacji ale nie mogę w niej pracować, nie widzę swojego kalendarza a także pojawił się komunikat, że nie jestem przypisany do żadnej placówki. Co zrobić w takiej sytuacji?

Jeśli po zalogowaniu nie widzicie Państwo dedykowanego sobie kalendarza, nie macie Państwo dostępu do listy pacjentów placówki to najprawdopodobniej nie zostaliście Państwo przypisani do żadnej placówki. W takiej sytuacji należy niezwłocznie zgłosić się do właściciela licencji, czyli osoby która zawarła z Usługodawcą umowę na świadczenie usługi e-GabinetLekarski.pl.Jeśli po przypisaniu Państwa do placówki problem ciągle się pojawia, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Jeśli nie znaleźli Państwo na tej stronie odpowiedzi na swoje pytania, prosimy o kontakt,
a nasze Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem tak szybko, jak to będzie możliwe.

Adres Email
Temat
Wiadomość